ONLİNE KAYIT

Hayat Kurtaran Trafik Kuralları

●Taşıt yolu bitişiğinde ve yakınındaki yaya yolu (kaldırım) yoksa banketlerden yürüyün.

● Karşıdan karşıya geçişlerinizi, Trafik Polisinin bulunduğu yerlerden o da yoksa yaya geçidi, okul geçidi gibi yerlerden yapın.

● Yaya geçidi, okul geçidi ve kaldırımların daima sağını kullanın.

● Trafik polisinin düzenleme çalışmalarına, trafik ışıklarına ve işaret ve levhalarına kesinlikle uyun.

● Karayollarına trafiği güçleştirecek, tehlikeye düşürecek ve mani olacak şekilde herhangi bir şey bırakmayınız ve dökmeyin.

● Trafik ışığı ve yetkilinin bulunmadığı yerlerde, taşıtların uzaklık ve hızını kontrol edip güvenliğinizi sağladıktan sonra en kısa doğrultudan en kısa zamanda karşıdan karşıya geçin.

● Yayalar için özel olarak yapılmış alt veya üst geçit, yaya köprüsü veya yaya tüneli gibi yerlerden karşıya geçin.

● Devamlı çizgilerde, virajlarda, tepe üstlerinde, dar köprü ve tünellerde ilerisi görünmeyen yerlerde önünüzdeki aracı geçmeyin.

● Birden fazla şeritli yollarda trafiği tehlikeye düşürecek şekilde işaret vermeden şerit değiştirmeyin.

● Yolun sol şeridini daima geçi için serbest bırakınız, sol şeridi devamlı olarak işgal etmeyin.

● Kavşaklardan ve tepe üstlerine yaklaşırken virajlı yollarda ilerlerken süratinizi azaltın.

● Yağışlı havalarda yanınızda zincir, takoz ve çekme halatı bulundurun.

● Önünüzdeki araç başka bir aracı geçmekte ise sizde onu geçmeye çalışmayın.

● Geceleri karşılamalarda kısa hüzmeli farlarla geçiş yapın.

● Alkollü iken araç kullanmayın.

● Önde giden araçları güvenli ve gerekli mesafeden takip edin

Beylikdüzü Sürücü Kursu

Beylikdüzü Sürücü Kursu ; Sürücü kursları hepimizin bildiği gibi araç kullanımı için zorunlu olan ehliyet belgesinin alımındaki aracı kurumlardır. Bu kurumlardan yetki olan firmalar aynı zamanda ihtiyacı olan kişilere src ile psikoteknik belgesi de vermektedir. Yani profesyonel anlamda işleyiş sürdüren kuruluşlardan yardım aldığınızda sizlere trafikte gereken tüm belgeleri almanız konusunda destek verilecektir. Bu bağlamda Beylikdüzü Sürücü Kursu için bizleri araştırmanızı tavsiye ederiz. Pek çok noktada yer alan şubelerimizle birlikte Beylikdüzü bölge kursumuzla da tarafınıza üst düzey kalitede hizmet verilmektedir. Araç kullanımına yönelik yaşadığınız tüm tedirginliklerden sizleri kurtaracak olan uzman eğitmenlerimiz, çok kısa sürede aktaracağı detaylı bilgiler ile her konuda uzmanlık kazanmanıza katkı sağlayacaklardır.

Dolayısıyla Beylikdüzü En İyi Sürücü Kursu araştırmanızda kuruluşumuzun ilk sıralarda yer aldığını belirtmek isteriz. Geniş uzman kadromuz sayesinde gerek teorik derslerde gerekse direksiyon eğitimlerinde her hususa değinilecek ve bu sayede araç tekniği, ilk yardım, trafik ve çevre bilgisiyle birlikte direksiyon hakimiyetini de en iyi şekilde öğrenme imkanınız oluşacaktır. Eğitmenlerimizin yalnızca birkaçı değil tamamı alanında en iyi bilgi ve beceriye sahip kişilerden oluşur. Buda tahmin edeceğiniz üzere alacağınız eğitim kalitesinin de yüksek olacağını belirtir. Bu nedenle kayıt olacağınız kursa karar vermeden önce kesinlikle web sitemizi ziyaret etmeli ve referanslarımızı incelemelisiniz. Kurulduğumuz günden beri %100 memnuniyet elde etmeyi başaran bir kuruluş olarak, ehliyet almak isteyen bireylerin en doğru adresi olduğumuzu vurgulamak isteriz.

Ehliyet için bizlere başvuruda bulunduğunuz vakit hazırlamanız gereken evrak listesi tarafınıza belirtilecektir. Evrakları hazırlayıp teslim ettiğinizde ise kaydınız oluşturulacak ve ders çizelgeniz hakkında bilgi verilecektir. Dersler önce teorik sonra ise direksiyon şeklinde iki aşamadan oluşacak ve teorik eğitimi tamamlayıp sınavdan geçen kişiler ancak direksiyon eğitimi alabilecektir. Direksiyon sınavını başarıyla geçen ise ehliyete hak kazanacaktır. Yeni ehliyet alan kişiler stajyer sürücü olarak kabul edileceğinden ötürü 2 yıl içinde trafikte 75 ceza puanı alırsa ehliyetine el koyulacak ve yeniden ehliyet alması gerekecektir. Bu gibi önemli konular hakkında detaylı bilgi almak ve en önemlisi Ehliyet ihtiyacınızı sorunsuz şekilde gidermek için yetkililerimizle iletişime geçmeli ve her konunun açıklamasını birinci ağızdan dinlemelisiniz.

Zeytinburnu Sürücü Kursu

Zeytinburnu Sürücü Kursu ; Sürücü kursları araç kullanmak için zorunlu bir evrak olarak kabul gören ehliyet alımındaki aracı kurumlardır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından yetki sahibi olan kurslar, ehliyetin yanı sıra Src belgesi ve Psikoteknik raporu da vermektedir. Böyle bir kursa kayıt olduğunuzda ehliyetiniz ile birlikte eğer gerekli ise diğer evraklarınızı da alabilir ve trafiğe tüm evraklarınız hazır şekilde çıkarak sorunsuz araç kullanabilirsiniz. Yeni ehliyet alacak kişilerin en büyük tedirginliği direksiyon eğitimdir. Çünkü ehliyet almak isteyen ama aracı kullanamayacağı yönünde korkusu olan kişiler, genelde ehliyet alımını sürekle ertelemektedir. Fakat Zeytinburnu Sürücü Kursu şubemizde yer alan profesyonel eğitmenler sayesinde oldukça kolay şekilde araç hakimiyetini sağlayacağınızı bilmelisiniz.

Bünyemizde bizlerle birlikte yol alan uzman eğitmenlerimizin her biri ileri sürüş tekniklerini kullanmaktadır. Bu sayede sizlerde başlangıç noktasında profesyonel bir gözle aracı inceleyeceğiniz için hakimiyet kurmanız da çok daha kolay olacaktır. Ehliyetin eğitim sürecinde hakkınız olan direksiyon ders saati genelde araç kullanmayı öğrenmek için yeterlidir. Ancak daha ince direksiyon başına hiç geçmeyen kişiler araç kullanmayı öğrense bile korkusunu yenemediğinde hata yapmakta ve buda istenmeyen kazalara sebebiyet olasılığı barındırmaktadır. Bu gibi kişiler Ehliyet Kursu kaydını yaptırdıktan sonra isterse özel direksiyon dersi alabilir, ilk sınava girmeden kendini biraz daha geliştirebilir veya ehliyeti aldıktan sonra uzmanlaşmak adına yine özel direksiyon dersi talep edebilir.

Kısacası ehliyeti alan kişilerin hemen yoğun trafiğe çıkarak hem kendini hem de başkalarını tehlikeye atması gerekli değildir. Bunun yerine kendini biraz geliştirerek trafikte bilinçli bir sürücü olarak yer alması daha doğru olacaktır. Bu doğrultuda Zeytinburnu En İyi Sürücü Kursu denildiğinde birden fazla şubeye sahip bir kuruluş olarak bizlerle tanışmanızı önerebiliriz. Geniş uzman eğitmen kadrosuyla sizlere hizmet veren firmamız, her konuda en iyi destekçiniz ve araç kullanımında uzmanlaşmanız adına yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey şubemizle iletişime geçmek ve evraklarınızı hazırlayarak kaydınızı oluşturmanızdır. Sonrasında ders programınız tarafınıza bildirilecek ve sistemli şekilde eğitimleriniz tamamlanarak sınavlarınız gerçekleşecektir. Teorik ile direksiyon sınavlarını başarıyla geçtiğinizde ise ehliyet sertifikasınız verilecektir.

Aksaray En İyi Sürücü Kursu

Aksaray En İyi Sürücü Kursu ; Ehliyet, günümüzde kadın erkek ayırt etmeksizin her bireyin sahip olması gereken önemli bir belgedir. Çünkü nerede ve ne zaman araç kullanmanız gerekeceği belli olmadığından ötürü ehliyet yaşı dolan herkes zaman kaybetmeden ehliyet için başvuru yapmalıdır. Peki, ehliyet için hangi kursu seçmeliyim? Gibi kafanızda bir soru işareti varsa Aksaray bölgesinin En İyi Sürücü Kursu olduğumuzun altını çizerek, tabi ki tercih hakkınızı bizlerden yana kullanmalısınız diyebiliriz. Uzman bir kadroyla tarafınıza hizmet verece3k olan kursumuz araç tekniği, ilk yardım, trafik ve çevre konularını detaylı şekilde aktaracak ve sizlerin her konuda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu sayede kursumuzdan ehliyet sertifikanızı aldığınızda acemi, bilgisiz bir sürücü değil de tam donanımlı uzman bir sürücü olarak ayrılabileceksiniz.

Bu nedenle Aksaray En İyi Sürücü Kursu denildiğinde aklınıza ilk gelen isimlerden biri olmamız gerektiğini tekrardan vurgulayarak en kısa zamanda bizlerle tanışmanızı öneririz. Profesyonel bir işleyişe sahip olan kuruluşumuz, bu profesyonelliğini her alana yansıtmış ve en iyi eğitmenlerle birlikte yol almayı başarmıştır. Buda takdir edersiniz ki amatör sürücü yetiştirmek yerine iyi sürücüler yetiştirmeye ön vermiştir. Araç kullanmak basit bir uygulama olarak görülse de son derece bilgi ve dikkat gerektiren bir iştir. Düz vites araç ile otomatik vites aracın çalışma sistemi birbirinin aynı değildir. Bundan ötürü hangi tip araç kullanacaksanız, bu yönde belli bir eğitim almanız ve trafikte sorunsuz işleyişe sahip olmanız gereklidir.

Bu aşamada aracın kontrol ekipmanlarından ışık ve ses sistemine kadar detaylı olarak eğitim alacağınız Sürücü Kursu için en doğru adresiniz olacağımızı belirtmek isteriz. Kursumuza kayıt yaptırmak için gerekli evrak listesini web sitemizden öğrenebilir veya iletişim bilgilerimizden bizleri arayarak da bilgi alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi yeni ehliyet akacak kişiler önce grupla birlikte işlenen teorik ders eğitimi alacak ve bu derslerden sınava girecektir.  Sınavda yeterli puanı alan sürücü adayları direksiyon eğitimine geçiş hakkı elde edecek ve direksiyon sınavında da aynı başarıya ulaşır ise ehliyet sertifikasını eline alabilecektir. Tercihiniz her konuda tarafınıza destek verecek olan kuruluşumuz olur ise emin olunuz bu seçiminizden yana hiç pişmanlık yaşamazsınız.  Bu nedenle seçiminizi yapmadan evvel bizleri yerimizde ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Gaziosmanpaşa Ehliyet Kursu

Gaziosmanpaşa Ehliyet Kursu ; Bireylerin ehliyet ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren kuruluşumuz, zaman içinde kendini geliştirerek tüm yenilikleri bünyesine katmış ve bugün Gaziosmanpaşa ile birlikte pek çok noktada şube açarak daha fazla insana ulaşmayı başarmıştır. Takdir edersiniz ki, araç kullanmak için ehliyet almak yeterli değildir. Yani trafiğe çıkabilmek için araç kullanımında uzmanlaşmak gerekir. Dolayısıyla Gaziosmanpaşa Ehliyet Kursu olarak, bizler kişilerin ehliyet alma sürecini verdiğimiz kaliteli eğitimle en iyi şekilde değerlendirmelerine katkı sağlıyor, sertifikalarını aldığında sorunsuz şekilde araç kullanmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Tabi ki, bölgede bizim kursumuz dışında çeşitli firmaların sürücü kursları yer almaktadır. Fakat kaliteli eğitim hakkı tanıyan kurs sayısı azınlıkta olduğundan ötürü yapacağınız seçim önemlidir diyebiliriz.

Teorik dersler tahmin edeceğiniz gibi ezbere dayalıdır ve dersi dinleyip çalıştığınız sürece sınavda başarı oranınız yüksek olacaktır. Direksiyon eğitimi ise tamamen pratik ve beceriyle alakalıdır. Ne kadar çok pratik yapılır ise araç hakimiyetindeki uzmanlık o denli artacaktır. Dolayısıyla trafiğe çıktığınızda uzman bir sürücü olmak istiyorsanız, ehliyetinizi aldığınızda özel direksiyon dersi alabilir veya yakınınız olan usta bir sürücü ile araç kullanımı konusunda bolca pratik yapabilirsiniz. Eğer ki, size araç kullanımı konusunda yardım edecek bir yakınınız yok ise belirttiğimiz gibi bu hususta Gaziosmanpaşa Sürücü Kursu eğitmenlerimiz en iyi şekilde destek olacaktır.

Yeni ehliyet alacaksanız kursumuz sizin için en doğru adres olacaktır. Evraklarınızı hazırlayarak bizlere başvurabilir ve kaydınızı oluşturduktan sonra grupla birlikte gireceğiniz teorik derslere katılabilirsiniz. Teorik eğitim tamamlandığında sınava girmeniz gerekecektir. Sınav 50 soru içerir ve 35 tanesini doğru yanıtlamanız, sınavdan geçmeniz için yeterlidir. Başarılı olduğunuzda direksiyon eğitimine geçiş yaparsınız ve bu eğitimin sınavını da başarıyla verirseniz ehliyetinizi alırsınız. Bu sürecin tamamında Sürücü Kursu eğitmenlerimiz sizlere yardımcı olacak ve iyi bir sürücü olmanız konusunda gereken tüm desteği sağlayacaktır. Yüksek kaliteli bir eğitim almak, kuşkusuz her ehliyet sahibi olmak isteyen kişinin ortak beklentisidir. Bunu sizlere sağlayabilecek potansiyeli olan kursumuz, en doğru tercihiniz olacaktır diyerek, sizleri bizlerle tanışmaya davet ederiz.

 

Bağcılar Sürücü Kursu

Bağcılar Sürücü Kursu ; Araç sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu bir bölge olan Bağcılar’da tahmin edeceğiniz gibi trafik günün her saatinde aşırı derecede yoğundur. Hatta tek yön olan bazı sokak ve caddelere girildiğinde, yol kenarlarına park edilen araçlardan ötürü araç kullanmak çok daha zorlu bir hale gelmektedir. Bundan ötürü bu bölgede araç kullanan sürücülerin, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemeleri adına iyi derecede sürüş tekniklerine sahip olması gerekir. Bunun için Bağcılar Sürücü Kursu firmaları arasından kaliteli eğitim veren kurslardan birine kayıt olmak ve iyi bir eğitim almak önemlidir. İyi eğitimden kastımız, tabi ki her sürücü kursunda pek çok hususta bilgi edinir ve sürücülük konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Ancak profesyonel eğitmenlerden ders alırsanız, hem teorik alanda hem de uygulama aşamasında çok daha iyi bir seviyeye ulaşarak, uzman bir sürücü olabilirsiniz.

İşte bunu sizlere sağlayabilecek olan kuruluşumuz, Bağcılar En İyi Sürücü Kursu araştırmalarında ilk sıralarda yerini almaktadır. Dolayısıyla sizlerde bünyemizde yer alan uzman kadromuzdan yararlanmak isterseniz, iletişim bilgilerimizden detaylar hakkında fikir edinebilir veya direk yerimizde bizleri ziyaret ederek, hazırlamanız gereken evraklar hakkında bilgi alabilirsiniz.  Sağlık raporunu anlaşmalı kurumlardan uygun fiyata temin edebilir, buna ek olarak 4 adet biyometrik fotoğraf ile bizlere müracaat ettiğinizde diğer evraklarınızın e-devlet üzerinden çıkartılmasına yardımcı olarak hızlı bir şekilde kaydınızı oluşturabiliriz.

Kaydınız tamamlandıktan kısa bir süre sonra ders planı hakkında tarafınıza SMS veya arama yoluyla bilgi verilecektir. Teorik dersleriniz grupla birlikte gerçekleştirilecek ve direksiyon dersleriniz ise eğitmen-sürücü adayı şeklinde yapılacaktır. Direksiyon eğitimine geçtiğinizde isterseniz bayan eğitmen alternatifinden yararlanarak seçim yapabilirsiniz. Eğitmen tercihiniz yok ise kursumuzun ayarladığı eğitmen ile derse çıkabilir ve en iyi şekilde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Tarafınıza verilecek her dersin eğitmeni uzman kişilerden oluşur. Dolayısıyla ehliyet alma süresinde bizleri tercih eder, eğitmenlerimize konsantre olursanız, anlattıklarını anlayabilir ve böylece başarıya ulaşabilirsiniz. Biz Sürücü Kursu alanında lider konumda ilerleyen bir kuruluş olarak, sizlere en iyi eğitimi vereceğimizi referanslarımızla garanti ediyoruz. Sizlerde buna yakından şahit olmak isterseniz, o halde hiç zaman kaybetmeden bizleri yerimizde ziyaret etmelisiniz.

Levent Sürücü Kursu

Levent Sürücü Kursu ; Sürücü kursları kişilerin trafikte araç kullanabilmeleri için gerekli olan ehliyet belgesini verme konusundaki aracı kurumlardır. Bildiğiniz gibi ehliyet için öncelikle bir süre eğitim görmeniz ve ardından sınava girip, başarılı olmanız gereklidir. Ehliyetin eğitimi teorik ve direksiyon olmak üzere iki aşamayı içerir. Önce teorik eğitim görür ve gireceğiniz teorik sınavı geçerseniz direksiyon eğitimine başlayabilirsiniz. Direksiyon eğitiminiz tamamlandığında, sınav parkurunu sorunsuz geçebilirseniz ehliyet sertifikasını alabilirsiniz. Bu süreçte iyi bir kurumdan eğitim almanız tabi ki çok önemlidir. Buna dayalı olarak Levent Sürücü Kursu arayışlarınızda bizlerle tanışmanızı tavsiye edebiliriz.  En iyi modeldeki bakımlı araçlarla sizlere hizmet verecek olan kursumuz, iyi bir sürücü olabilmeniz adına gerekli eğitimi de en yüksek kalitede sağlayacaktır.

Bizler Levent bölgesinin önde gelen kuruluşlarından biri olarak sizlerin Levent Ehliyet Kursu soruşturmalarınızda karşınıza çıkan en iyi kursların başında gelmekteyiz. Bünyemizde profesyonel bay ve bayan eğitmenler yer alır. Bu sayede alacağınız teorik ve direksiyon eğitimlerinizde profesyonel ölçüde gerçekleşir. Dolayısıyla kurs tercihi yapmadan bizleri web sitemizden veya direk yerimizde ziyaret ederek tanıyabilir, kaliteli hizmet ayrıcalığından faydalanmak için seçiminizi bizlerden yana yapabilirsiniz. Kursumuz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere grupla birlikte teorik eğitimi vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı eğitim zorunluluğu getirdiğinden ötürü teorik dersler işlenirken her kurs müfettişler tarafından teftiş edilmektedir. Bundan ötürü sürücü adaylarının kesinlikle derse katılmaları gerekir. Aksi durumda müfettiş bir sürücü adayının iki ders üst üste derse katılmadığını fark ederse, kaydını silme hakkına sahiptir.

Buda sizlere maddi ve manevi kayıp olarak yansıyacağından ötürü rutin işleyişinizi ders programına göre düzenlemeniz önemlidir. Bunun dışında sürücü adaylarının en çok endişe ettiği direksiyon derslerine uzman eğitmenler gireceği için kısa sürede araç hakimiyetinin sağlanacağı bilinmelidir. Bizler En İyi Sürücü Kursu niteliğine sahip bir kuruluş olduğumuzdan ötürü eğitim kalitemize güveniyor ve sizlerin de sorunsuz şekilde ehliyet sahibi olabileceğinizi garanti ediyoruz. Yıllara dayanan deneyimlerimizden faydalanmak için sizlerde zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçerseniz, ehliyet alma sürecinin gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor olmadığına şahit olabilirsiniz.

Esenler En İyi Sürücü Kursu

Esenler En İyi Sürücü Kursu ; Bir hayli büyük ve kalabalık olan İstanbul şehrinin her ilçesinde tahmin ettiğiniz gibi birden fazla sürücü kursu yer alır. Esenler bölgesinde de aktif şekilde faaliyet gösteren sürücü kursları vardır ve bunlar arasından en iyi hizmet veren kuruluşa ulaşmak tabi ki, biraz araştırma gerektirecektir. Dolayısıyla Esenler En İyi Sürücü Kursu dediğinizde sizlere doğru yolu gösteren firmaların referansları olacaktır. Güçlü referansları olan sürücü kurslarının iyi hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz. Çünkü bakıldığında verilen eğitimden memnun kalınmadığında kurs hakkında fazlaca olumsuz yorumları görebilirsiniz. Aynı orantıda kaliteli eğitiminde olumlu geri dönüşleri vardır. Bundan ötürü ehliyet veya özel direksiyon dersi almak istiyorsanız, seçim yapmadan evvel sürücü kurslarının referanslarını detaylıca incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu doğrultuda Esenler En İyi Ehliyet Kursu sonuçları analiz edildiğinde %100 memnuniyet içeren referanslara sahip firmalar arasında ilk sıralarda bizlerin yer aldığını görebilirsiniz. Dolayısıyla kayıt olacağınız kurs tercihi yapmadan web sitemizi ziyaret etmenizi ve hizmet kalitemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bünyemizdeki teorik ders ile birlikte direksiyon ders eğitmenlerinin tamamı profesyonel bir kadrodan oluşur. Buda sizlerin üst düzey kalitede eğitim alacağınızı gösterir. Ehliyetini bizlerden alan sürücüler, sertifikalarını ellerine aldıklarında hem teorik hem de uygulama aşamasında uzmanlaşmış seviyeye ulaşırlar. Çünkü eğitmenlerimiz yüzeysel değil, derinlemesine eğitim verdiğinden ötürü sürücüler her açıdan bilgi edinir ve pratik yaptıkça uzmanlaşır.

Bunun dışında bizlere başvuran sürücü adaylarının her bakımdan rahat etmesi adına bünyemizde erkek eğitmenlerle birlikte direksiyon eğitiminde bayan eğitmenlere de yer verdik. Bu sayede herkes sıkılmadan direksiyon dersi için bizleri tercih edebilmekte ve gerekli eğitimi sorunsuz şekilde alabilmektedir. Dolayısıyla iyi bir Sürücü Kursu arıyor ve iyi bir sürücü olmak istiyorsanız, en doğru adresiniz olacağımızın altını çizerek, bizlerle irtibat kurmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Ehliyet sürecinde direksiyon eğitimine geçmiş ve sınav tarihinde kendinizi hazır hissetmezseniz, ilk sınava girmeme hakkınızı kullanarak özel direksiyon dersi alabilir ve kendinizi daha iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Her konuda sizlere destek olacak olan kursumuzla iletişime geçerek, iyi bir eğitim sonucunda iyi bir sürücü olarak trafiğe sorunsuz şekilde çıkabilirsiniz.

Kadıköy Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Kadıköy Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Psikoteknik belgesi hemen her sürücünün bildiği gibi ticari araç kullanan bireylerin yapacakları işe zihinsel ve fiziksel açıdan uygun olup, olmadıkları yönündeki bir değerlendirmeyi içerir. Bildiğiniz gibi kısa bir dönem öncesine kadar ehliyeti olan her sürücü istediği alanda çalışma hakkına sahiptir. Ancak bu durum trafikte pek çok olumsuzluğun yaşanmasına neden olduğundan ötürü bugün ticari araç kullanacak her sürücünün Psikoteknik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Bu belge Sağlık Bakanlığı tarafından yetki verilen sürücü kurslarından alınabilmektedir. Sürücünün dikkat, anlama ve değerlendirme, hız ve mesafe hesaplama, el, ayak ve göz koordinasyonu gibi özellikleri değerlendirilir. Bu doğrultuda sürücü girdiği testi geçebilirse belgeyi almaya hak kazanır.

Kadıköy bölgesinde psikoteknik raporu alabileceğiniz birçok kuruluş vardır. Ancak sizi oyalamadan en erken döneme randevu verecek azınlıkta sürücü kursu olduğundan ötürü Kadıköy Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar diye bir araştırmaya girdiğinizde, bölgede şubemizin sizlere yardımcı olabileceğini söyleyebiliriz. Kadıköy’ün önde gelen sürücü kurslarından biri olarak trafikte ihtiyaç duyacağınız her belgeyi bizlerden sorunsuz şekilde temin edebilirsiniz. Psikoteknik belgesi, sürücü kursunda çalışan herhangi bir eğitmen tarafından verilemez. Ancak psikiyatri uzmanı ve psikolog tarafından sürücü değerlendirilebilir ve uygun olan sürücülere belge verile bilinir.  Dolayısıyla psikoteknik belgesini almak için kurs tercihinizi bizlerden yana yapacak olursanız, öncelikle randevu için bizleri aramanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Randevunuz olabilecek en erken dönemde oluşturulacak ve sizler nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile kursumuza ulaştığınızda sorunsuzca teste girebilecek ve belgenizi alabileceksiniz.  Bunun yanı sıra Psikoteknik Raporu için ödemeniz gereken taban fiyat 137tl’dir. Ehliyet sınıfına bağlı olarak tavan fiyat, ancak taban fiyattan %30 fazla olarak belirlenmiştir. Psikoteknik testi belirttiğimiz gibi psikiyatri uzmanı ve psikolog eşliğinde 1 saatlik uygulamayı içerir. Sürücü simülatör aracılığıyla teste girer ve olumlu sonuç elde ederse belgesini alabilir. Aklınıza takılan herhangi bir sorunun cevabını almak için bizleri yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerimizden arayarak, sorularınıza bu şekilde de detaylı yanıt alıp, randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ümraniye Ehliyet Kursu

Ümraniye Ehliyet Kursu ; Bireylere kaliteli bir eğitim sunulması adına sürücü kurslarının eğitimci kadrosunun önemi oldukça büyüktür. Bugün bakıldığında hemen her bölgede birden fazla ehliyet kursu vardır ama bunlar içinde profesyonel hizmet veren kuruluşların sayısı hiçbir zaman çoğunlukta değildir. Bu durum Ümraniye bölgesi içinde geçerli olduğundan ötürü Ümraniye Ehliyet Kursu araştırmalarında doğru kuruluşa ulaşmak biraz zorlayıcı olabilir. Ancak ehliyet almak isteyen her kişi bölgedeki kursların referanslarını inceleyerek en doğru kararı verecektir diyebiliriz. Çünkü bir firmanın kaliteli hizmet verip vermediğinin en güzel göstergesi referans bilgileridir. Bundan ötürü gerek sosyal platformlardan gerekse firmanın kendi sitesinden detaylı bir araştırma yaptığınızda emin olunuz ki, bölgenin en iyi kursuna ulaşmanız çok zor olmayacaktır.

Bu aşamada Ümraniye Sürücü Kursu için firmamızı da araştırmanızı önermekteyiz. Uzun yıllardır bölgede en iyi kalitede hizmet veren şubemiz, sizlerin en doğru tercihi olacaktır. Geniş uzman bir kadroya sahip olmakla birlikte sistemli bir işleyişle eğitim vermektedir. Bunu bizleri yerimizde ziyaret ederek kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Hatta teorik derslere konuk olarak katılabilir ve genel açıdan fikir edinebilirsiniz. Bununla sınırlı kalmayıp, direksiyon eğitimi alan sürücü adaylarımızdan da görüş alabilirsiniz. Gördüğünüz üzere kendimize olan güvencimiz sayesinde her açıdan sizlere şeffaf yaklaşmaktayız. Teorik dersler grupla birlikte yapılır. Ancak direksiyon eğitimi kesinlikle eğitimen ve sürücü adayı ile bire bir şekilde gerçekleştirilir.

Yani bizler Ümraniye En İyi Sürücü Kursu niteliğini taşıyan bir kuruluş olarak kesinlikle direksiyon eğitimlerinde birden fazla sürücü adayına aynı anda eğitim vermeyiz. Bu sürücü adaylarının hem daha çok heyecanlanmasına hem de söylenen bilgileri doğru şekilde anlayamamasına neden olan bir eğitim şeklidir. Ayrıca B sınıfı ehliyet alacakları baz aldığımızda her sürücü adayının 14 saat bireysel eğitim alma hakkı vardır. Dolayısıyla sürücü adaylarımızın haklarını elinden alma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Yüksek kaliteli bir eğitim sistemine dahil olmak için boş yere zaman kaybetmeden bizlerle tanışmalı ve uzman eğitmenlerimizin deneyimlerinden yararlanmalısınız. Bu sayede ehliyetinizi aldığınızda çevre içinde bir tehdit oluşturmadan trafiğe kendi başınıza çıkabilirsiniz.

Arşiv

Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

    Anadolu Sürücü Kursu
    ÖĞRENCI BILGILERI

    Lütfen iletişim ve gönderim bilgilerinizi aşağıya girin.

    Bu kapanacak 0 saniye

    ×