Anadolu Sürücü Kursları Hakkımızda

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Hakkımızda

20 yıllık deneyimi ile Sürücü Kursları sektöründeki liderliğini sürdüren ve her geçen gün hizmet kalitesini artıran Anadolu Sürücü Kursları; yenilikçi, cesur ve öncü girişimleriyle günümüz trafiğini iyileştirmek ve hayata bilinçli sürücüler kazandırmak için büyük bir tutkuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Büyük Anadolu Sürücü Kursları adıyla İstanbul’ da ilk şubesini Fatih’ te açan ve her anlamda büyüyen kurumumuz 15 Ekim 2018 itibariyle marka tescil işlemini tamamlayıp “Büyük’ lük bizde kalsın” diyerek Anadolu Sürücü Kursları olarak yolculuğuna devam etmektedir.

Anadolu Sürücü Kursları son yıllarda adım atılan iyileştirme yolculuğunda, eğitimin ve insan güvenliğinin temel ve öncelikli sorumluluğu olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Sürücü kurslarının kalite standartlarının artmasına ve sürecin daha kurumsal bir işleyişe dönüşmesini sağlayan teknolojik gelişmeler, adayların beklentilerine uygun sürücü kursu seçmelerine olanak vermektedir. Bu sloganla hareket eden Anadolu Sürücü Kursları, teknolojik standartları yüksek teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile bilinçli sürücüler kazandırır.

Bulunduğu sektöre verdiği hizmet kalitesini geliştirerek çağın gereksinimleri sağlamak.

Anadolu Sürücü Kursları; yaşadığı çağın içinde, trafik kurallarını bilen, insani değerlerine sahip çıkan, bilinçli ve saygılı sürücüler yetiştirir.

Kursiyerlerine verdiği hizmet kalite standardını yenilikten yana kullanmayı tercih eden kurum ayrıca bünyesinde çalışanlarına verdiği değerle, öncü çizgisini korumaktadır. Kendini geliştirerek çağın gereksinimlerini kurumsal yapısıyla birleştiren Anadolu Sürücü Kursları; kursiyer, çalışan, iş birlikçi, paydaş, tedarikçi firmalarla sürücü kursları içerisinde farkını hissettirmeyi amaçlar.

Değerlerimiz

“Önce insan güvenliği” sloganıyla başlattığımız iş sürecimizde, güven kazanmak ve sürdürülebilir güvenirlilik ile istikrarımızı korumaya devam ederiz.

Trafik eğitimini en doğru kanallarla kursiyerlerimize aktarmak, iş yaptığımız ve herhangi bir nedenle ilişkili olduğumuz, çalışanlarımız da dâhil olmak üzere her tarafa karşı doğrulukla ve dürüstlükle hareket ederiz.

Trafik saygıdır ve saygı vazgeçilmezimizdir. Bizler kursiyerlerimizi dinler, algılamalarını, endişelerini anlamak için çaba gösteririz. Bireylerin problemlerini çözmek için tüm birimlerimizle birlikte ortaklaşa çalışıp, elimizden geleni yaparız.

İlk kayıt işleminden ehliyet sahibi olana kadar ki süreçte, bizler birlikte çalışmanın keyfini sürer ve birbirinden güç alan bir yapı içerisinde olduğumuzu her an hissederiz.

Tüm şubelerimizde kalite standartlarımızı korumayı hedefleriz. Bilgi ve birikimimizi kursiyer, paydaş, çalışanlarımızla paylaşmayı bir anlayış biçimi olarak kabul ederiz.

İçimizdeki girişimcilik ruhu ile harekete geçtiğimiz günden bu yana tüm faaliyetlerimizde; farklılık ve yaratıcılık yapı taşlarımız oldu. İnovasyon (yenilik), teknoloji ile çağa uygun yatırım yapar ve değişimin ilk adresi olmak için çalışırız.

Değişen kursiyer ihtiyaçları karşısında, doğru ve hızlı çözümler ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşıma sahip, güvenilir ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirerek, sahip olduğumuz değerlere sıkı sıkıya bağlı olarak ilerlemeyi ve kurum değerlerimizle yolumuza ışık tutmaya devam ederiz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (16 oy, ortalama: 5,63 üzerinden 7)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button