Beylikdüzü Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Beylikdüzü Otomatik Vites Direksiyon Dersi ; Ehliyetiniz var ama bir türlü direksiyon fobinizi yenip araç kullanmaya cesaret edemiyor iseniz, bu noktada Özel Direksiyon Dersi alarak korkularınızdan arınırken bir yandan da araç kullanımında uzmanlaşabilirsiniz. Ehliyeti alma sürecinde bir anlık güven ile sınavları başarıyla verebilir ev ehliyetinizi elinize alabilirsiniz. Ancak konu akıcı trafikte araç kullanmak olduğunda yetersiz olduğunuzu düşünerek sürekli direksiyona geçmeyi erteliyorsanız, gereksiz yere zaman kaybettiğinizi söylemek isteriz. Bugün profesyonel direksiyon eğitmenler, sayesinde normal şartlarda en fazla 10 ile 15 saatlik bir eğitim ardından araç hakimiyetini kazanacağınızı bilmelisiniz. Tabi ki, bu süreç kişiden kişiye değişir. Biri 5-6 saatlik ders sonunda acemiliğinden kurtulurken, bir başka kişinin korkularından arınması epey uzun sürebilir.

Fakat iyi bir eğitmenle çalıştığınız vakit olabilecek en kısa sürede araç kullanmayı öğrenecek ve oluşan güven duygusuyla da her istediğinizde trafiğe rahatça çıkabileceksiniz. Bundan ötürü Beylikdüzü’nde ikamet ediyor ve bu bölgede iyi bir kurs arıyorsanız, kuruluşumuzun sizler için biçilmiş kaftan olacağını belirtir ve Beylikdüzü Otomatik Vites Direksiyon Dersi hususunda en iyi eğitimi alacağınızı garanti ederiz. Direksiyon dersi kursta kayıtlı bir öğrencinin hakkı olan ders saati dışında özel olarak verilebileceği gibi ehliyeti olan kişilere de istendiği vakit verilmektedir. Ders saati ve günü kişinin uygun olduğu zamana göre planlanır ve 1 günde en fazla 2 ders üstte alınır.

Genel açıdan özel direksiyon dersi talep edildiğinde manuel ya da Otomatik Vites Direksiyon Dersi için saat sınırlaması yoktur. Sürücü kendini yeterli hissettiğinde yani trafiğe tek başına çıkabileceğine inandığında ders sonlandırılır. Eğitmen sürücü ile ilk dersinde eksikleri belirler ve kaç saat ders alması gerektiği konusunda bilgilendirme yapar. Eğitmen sürücüye hazır olduğunu vurgulamasına rağmen sürücü kendini hala hazır hissetmiyor ise tabi ki, ders almaya devam edebilir. İlk dersler yoğun olmayan trafikte yapılır ve sonrasında yoğun trafikte olası tüm olumsuzluklar belirterek ders devam ettirilir. Eğitim tamamlandığında ise sürücünün aktif şekilde kullanacağı güzergah üzerinde pratik yapılır ve sürücüye deneyim kazanması için yardımcı olunur. Bu şekilde üst düzey kaliteli direksiyon dersi almak isterseniz, zaman kaybetmeden kursumuzla irtibata geçmelisiniz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (4 oy, ortalama: 6,25 üzerinden 7)
Loading...

, , , ,

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button