Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Takdir edersiniz ki, her ehliyet sahibi olan kişi psikoteknik belgesinin ne anlama geldiğini bilmez. Çünkü insanlar genelde bir belgeye ihtiyaç duyduğunda araştırmasını yapar ve ne işe yaradığı yönünde bilgi sahibi olur. Dolayısıyla Psikoteknik Belgesi almak zorunda olan kişilere, bu belge için yapacağınız işe uygun olup olmadığınızı değerlendiren bir rapordur açıklamasını yapabiliriz. Şöyle ki, minibüs, kamyon, kamyonet, otobüs, tır ve benzeri ticari araç kullanan kişiler gerek psikolojik gerekse fiziksel açıdan yapacağı işe elverişli olmaları gerekir. Bunu anlayabilmek adına geliştirilen psikoteknik testi, simülatör eşliğinde ve psikolog denetiminde yapılan bir değerlendirmeyi içerir. Uygulama 1 saat sürer ve bu süreç sonunda yapılan testlerden başarıyla geçen kişiler belgesini eline alabilir.

Psikoteknik belgesi için yalnızca ehliyet ile nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2 adat fotoğraf gereklidir. Yani bu belgeyi vermeye yetkili kurum ya da kuruluşlardan randevu aldıktan sonra 1 günde hızlıca evraklarınızı hazırlayabilir, teste girebilir ve belgenizi alabilirsiniz. Peki, Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar hangileridir? Diye soracak olursanız, belirttiğimiz gibi Sağlık Bakanlığı tarafından yetki verilen kuruluşlardan sadece psikoteknik belgesi talebinde bulunabilirsiniz. İşte bu yetkiye sahip kuruluşlardan biri olarak da bizlerle iletişime geçebileceğinizi belirtebiliriz. Sürücülerin algılama, muhakeme, hafıza ve dikkat gibi zihinsel özelliklerinin ele alındığı uygulamada aynı zamanda el, ayak ve göz koordinasyonu, hız ve tepki ölçme, risk alma, sorumluluk gibi çok çeşitli özellikleri de değerlendirilmektedir.

Yapılan tüm değerlendirmeleri olumlu şekilde sonuçlandıran sürücüler ise sorunsuz şekilde psikoteknik belgesini almaya hak kazanmaktadır. Psikoteknik uygulaması tamamen sürücüye dayalı değerlendirmeyi içerdiğinden ötürü değerlendirme esnasında dışarıdan herhangi bir müdahale veya yardım söz konusu değildir. Bunun bilincinde olup, Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar arasından kendinize en uygun olanı seçebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Uzman bir kadroya sahip olan kuruluşumuz nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda sizlere detaylı bilgi aktaracaktır. Kursumuz hakkında bilgi edinmek isterseniz, web sitemizde yayınlanan referanslar sizlere en iyi yol gösterici olacaktır. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra bizlerle iletişime geçmeye karar verirsiniz, firma yetkililerimiz merak ettiğiniz her konuya açıklık getirecektir.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 7)
Loading...

, , , ,

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button