Beylikdüzü SRC Belgesi ; Minibüs, kamyon, kamyonet, panelvan, tır, otobüs gibi ticari amaçlı araç kullanıcılarının almak zorunda olduğu mesleki yeterlilik anlamını taşıyan belge, işleyiş amacına bağlı olarak çeşitleri barındırmaktadır. Sürücü hangi alanda çalışacak ise bu doğrultuda SRC Belgesi Çeşitleri arasından uygun olanına başvurmalı ve belgesini alarak işleyişini devam etmelidir. Src belgesi olmadan ticari araç kullanılır ise hem sürücüye hem de araç sahibine cezai işlem uygulanacaktır. Dolayısıyla denetimlerin sıkı tutulduğu günümüzde her ticari araç kullanıcısı gerekli belgelerini tamamlayarak trafiğe çıkmalıdır. Peki, src belgesi almak için ne yapılmalıdır? 25.02.2003 tarihinden önce ehliyet alan kişiler almak istediği src belgesinin başvurusunu yaparak sınavsız ve eğitimsiz belgeyi almaya hakkı vardır. Ancak 25.02.2003 tarihinden sonra ehliyet alanlar önce sürücü kursu kaydı yaptırmalı ve ardından eğitim alarak sınava girmeli ve başarılı olur ise belgeyi alabilmektedir.

Dolayısıyla kaliteli eğitim alabileceğiniz bir kurs için Beylikdüzü SRC Belgesi vermeye yetki sahibi kuruluşumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz aracılığıyla alacağınız eğitim sonucunda emin olunuz ki sınavdan başarılı sonuç elde edeceksiniz. Eğitim belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi ve 2 adet biyometrik fotoğraf ile src belgesi kurs kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ders programı kurs yetkilileri tarafından sizlere bildirilecektir. Derse katılım zorunluluğunuz olduğunu hatırlatarak, hafta içi ya da hafta sonu gruplarında yer alabileceğinizi belirtmek isteriz.

  • SRC belgesi 5 çeşitte ele alınmaktadır.

  • SRC 1; uluslararası yük taşımacılığı

  • SRC 2; yurtiçi yük taşımacılığı

  • SRC 3; uluslararası eşya ve kargo taşımacılığı

  • SRC 4; yurtiçi eşya ve kargo taşımacılığı

  • SRC 5; tehlikeli madde taşımacılığı

Şeklindedir. Dolayısıyla hangi Src Belgesi çeşidine ihtiyacınız var ise başvurunuzu bu yönde gerçekleştirmeli ve eğitiminizi tamamladıktan sonra sınava girip, belgeye hak kazanmalısınız. Bizler uzun yıllardır sürücü kursu alanında faaliyet göstermekte ve başarılı sürücüler yetiştirmekteyiz. Sizlerde başarı kattığımız sürücülerden biri olmak isterseniz, mesleki yeterlilik belgenizi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Resmi internet sayfamızda şubelerimiz ve genel işleyişimiz hakkında yeterli bilgi bulunmaktadır. Gerekli araştırmadan sonra dilerseniz irtibata geçebilirsiniz.