Esenyurt Özel Direksiyon Dersi ; Araç kullanmaya yeni başlayan herkesin tartışmasız uzman desteğine ihtiyacı vardır. Çünkü arabayı iyi kullanmak için kesinlikle pratik yapılmalı ve en önemlisi araç kullanırken sürücü yanında uzman bir kişi olmalıdır ki, eksiklerini belirleyerek yaptığı yanlış artıya çevrilsin. Dolayısıyla ehliyetini henüz yeni almış kişiler ya da ehliyeti olup uzun süre araç kullanamayanlar sürekli pratik yapmak için birini aramak yerine Özel Direksiyon Dersi alarak profesyonel eğitmenler sayesinde hızla araç kullanımını öğrenebilirler. İşte bu aşamada devreye giren sürücü kursumuz, Esenyurt’taki şubesiyle sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir. Direksiyon eğitimi almak için illaki kursta kayıtlı olmanız gerekmez. Yani bizlerle iletişim kurup, ders almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Hafta içi veya hafta sonu hangi zaman diliminde müsait oluyor iseniz sizler için bu doğrultuda ders programı düzenlenecek ve eğitiminiz gerçekleştirilecektir. Bazı kişiler direksiyon eğitimi için sadece direksiyon hakimiyetinin öğretildiğini düşünmektedir. Direksiyon hakimiyeti tabi ki, araç kullanmanın ilk kuralıdır. Yani aracı şeritte tutamayan kişiler kazaya sebebiyet vereceğinden ötürü trafiğe kesinlikle çıkmamalıdır. Ancak bunun yanı sıra yoğun trafikte dur-kalk yaparken aracı stop ettirmemek, virajları doğru açıyla dönmek ve aracı hemen toparlayabilmek, ışıklarda araç mesafesi kuralına uygun şekilde durmak ve bekleme yapmadan geçmek, kavşaklardan dikkatli şekilde dönebilmek, vitesi doğru şekilde seri olarak kullanabilmek gibi pek çok husus direksiyon eğitiminin bir parçası olduğundan ötürü Esenyurt Özel Direksiyon Dersi arayışınıza son vererek bizlerle tanışmanızı öneririz.

Çünkü bünyemizdeki eğitmenlerimizin her biri oldukça profesyonel kişilerdir ve sizlere ileri sürüş tekniklerini öğreteceklerdir. Bu sayede oldukça kısa zaman içinde acemi şekilde sürdüğünüz aracı çok daha iyi sürebileceksiniz. Dilerseniz kursumuzdan Bayandan Özel Direksiyon Dersi de almanız mümkündür. Bayan eğitmenlerimizin de profesyonel olduğunu bir defa derse çıkmanız ile anlamanız mümkün olacaktır. Ders saati için herhangi bir sınırlama yoktur. Yani 1 günde 2 saat olmak kaydı ile istediğiniz kadar ders alabilir, kendinizi yeterli gördüğünüzde eğitimi sonlandırabilirsiniz. Çalışacağınız eğitmeniniz zaten sizlere eksiklerinizi söyleyecektir. Birlikte bu eksiklikleri giderdiğinizde, iyi bir sürücü olarak istediğinizde trafiğe çıkabileceksiniz. Detaylar için irtibata geçiniz.