Esenyurt Src Belgesi Dersi

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenyurt SRC Belgesi ; Takdir edersiniz ki, ticari araç kullanabilmeniz adına bazı yetki belgelerine sahip olmanız gerekir. Aksi durumda bugün canı isteyen her şeyin ticaretini yapabilir ve kendi menfaatleri doğrultusunda çeşitli şekillerde hareket edebilir. İşte bunu engellemek adına günümüzün ticari araç kullanıcıları SRC Belgesi edinmek zorundadır. Yani hangi alanda işleyişe sahip ise bu doğrultuda src çeşitlerine başvurması ve yasalara uygun koşullarda araç kullanması gerekir. Ancak src belgesi için öncelikle sürücü kursuna kayıt yaptırılması ve belli bir eğitimin ardından sıvaca girilerek belgeye hak kazanılması gereklidir. 25.02.2003 tarihinden önce ehliyet alan kişiler direk src başvurusu yaparak eğitime girmeden sınavsız belgeyi alabilirler.

Mesleki yeterlilik anlamını ifade eden src belgesi kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, çekici, otobüs gibi ticari araç kullanan sürücülerin alması gereken bir belgedir. Karayolu Taşıma Kanunu kapsamında yolcu ve kargo taşımacılığı yani ticari bir taşıtın sevk ile idaresini yapan sürücülerde öncelikle ehliyet,  src belgesi ve psikoteknik raporu olmak zorundadır. Dolayısıyla Esenyurt SRC Belgesi için kursumuza başvurabilir ve en iyi şekilde eğitiminizi alıp, sınavdan başarıyla geçerek belgenizi alabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi ticari araç kullanan kişilerde src belgesiyle birlikte psikoteknik raporu da olmak zorundadır. Bu doğrultuda src belgenizi aldıktan sonra psikoteknik raporu içinde randevu alabilir, uygunluğunuzu başarılı oluşunuzla kanıtlayarak psikoteknik raporunuzu da elinize alıp güvenle trafikte işleyişinize devam edebilirsiniz.

Esenyurt bölgesinde SRC Belgesi Veren Kurslar arasında lider konumda işleyişini sürdüren firmamız, tarafınıza en iyi eğitmenlerle eğitim verecek ve ihtiyacınız olan belgeleri almanıza destek sağlayacaktır. Src belgesi çeşitlerinin ne anlama geldiğini merak ediyor iseniz, aşağıda kısaca bilgilendirme yapılmıştır.

  • SRC 1; uluslararası yolcu taşımacılığı

  • SRC 2; yurtiçi yolcu taşımacılığı

  • SRC 3; uluslararası yük ile eşya taşımacılığı

  • SRC 4; yurtiçi yolcu ve eşya taşımacılığı

  • SRC 5; tehlikeli madde taşımacılığı

SRC belge çeşitlerinin genel olarak içeriği bu yöndedir. Hangi alanda çalışacaksanız bu doğrultuda src çeşidi için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurs yetkililerimiz merak ettiğiniz her hususta sizlere yardımcı olacaktır.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 7)
Loading...

, , , , ,

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button