Fatih Bayandan Direksiyon Dersi ; Ehliyet alma süreci bildiğiniz üzere teorik ders ve direksiyon dersi olmak üzere iki aşamadan oluşur. Teorik ders sınavını başarıyla veren sürücü adayları direksiyon eğitimine başlar. Ancak bazı kursiyerler kendini araç kullanırken daha rahat hissetmek adına Bayandan Direksiyon Dersi almak ister. Bu istek bazı kurslar tarafından sıkıntısız şekilde karşılanırken, bazılarında ise mümkün olmayabilir. Çünkü sürücü kurslarının hepsinde bayan direksiyon eğitmeni yer almaz. Dolayısıyla direksiyon eğitimlerinizi bayan eğitmen aracılığıyla almak isterseniz, kursa kayıt esnasında bunu soruşturmanız, ileri dönemde sıkıntı çekmemeniz adına önemlidir.  Bu bağlamda fatih bölgesinde kurs arayışındaysanız işletmemizin sizler için ideal bir kurum olduğunu belirtmek isteriz.

Yani Fatih Bayandan Direksiyon Dersi için kursumuzda birden fazla bayan eğitmenin yer aldığını ve her birinin ileri sürüş tekniklerine hakim şekilde ders verdiğini dile getirmek isteriz. Kısacası ilk defa ehliyet alacak olun ya da ehliyetiniz var ama direksiyon konusunda gelişmek istiyor olun fark etmeksizin uzman bayan eğitmen kadromuzun sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağını bilmelisiniz. Hemen herkesin bildiği gibi araçlar manuel ve otomatik vites şeklinde ikiye ayrılır. Manuel ehliyeti olan kişiler otomatik vites araç kullanabilir ama otomatik vites ehliyet sahipleri manuel araç kullanamaz. Bundan ötürü ehliyet sınıfı seçiminde titiz davranmak ve çok yönlü kullanımı düşünerek başvurmak önemlidir.

Bunun dışında manuel ya da otomatik vites ayırt etmeksizin Bayandan Özel Direksiyon Dersi için kursumuza müracaat edebilirsiniz.  Bayan direksiyon eğitmenlerimiz manuel ve otomatik vites araç kullanımına hakim olmakla kalmayıp, ileri sürüş tekniklerine de sahip olduklarından ötürü her konuda tarafınıza uzmanlıkla yardım edecek ve kısa sürede direksiyon hakimiyeti kazanmanıza destek olacaklardır. Bu bağlamda ehliyet alma sürecindeyseniz kendi direksiyon derslerinize ek olarak özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte ehliyet sahibiyseniz de boş zamanlarınız doğrultusunda hafta içi ya da hafta sonu ders alabilir, direksiyon konusunda uzmanlık kazanabilirsiniz. Merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Kursumuz hakkında fikir edinmek içinse web sayfamızı ziyaret etmenizin yeterli olacağını belirtebiliriz.