Fatih Özel Direksiyon Dersi Verenler

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Fatih Özel Direksiyon Dersi Verenler ; Yaş itibariyle araç kullanmaya elverişli olan her birey bir an evvel ehliyet almak ve aktif şekilde araç kullanmak ister. Tabi ki, bunun için öncelikle bir kursa kayıt yaptırmak ve sonrasında eğitimin aşamalarını başarıyla geçmek gereklidir. Direksiyon eğitimine geçiş yapan kişilerde haliyle ciddi bir heyecan oluşur ve aslında bu heyecan sürekli hatalara neden olur. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz işinin ehli eğitmenlerle trafiğe çıkmanız, emin olunuz ki kısa sürede korku ve endişelerinizden arınarak araç hakimiyeti kazanmanızı sağlayacaktır. Bundan ötürü doğru bir kuruluşta uzman eğitmenlerle birlikte yol almanız, sizlerin menfaatine sonuçlanacaktır diyebiliriz. Bu aşamada Fatih Özel Direksiyon Dersi verenler olarak arama yapan kullanıcılar için Fatih şubemizle iletişime geçmenizi ve eğitiminizi profesyonelce almanızı tavsiye ederiz.

Prensip gereği bünyemizde yer alan her direksiyon eğitmeni ileri sürüş tekniklerine sahiptir. Verdiğimiz eğitim kişinin sadece belli bir noktada araç kullanmasına yönelik değildir. Eğitmenlerimiz araç tekniğini detaylı olarak sürücü adayına aktarmakta ve bununla birlikte uygulamalı şekilde yokuşta, virajda ve kavşaklarda ne yapılması gerektiği hususunda bilgi vermektedir.  Bu sayede bizlerden Direksiyon Dersi alan her sürücü, ders sonunda aktif şekilde trafik kurallarına uymak kaydıyla araç kullanmayı öğrenmektedir. Takdir edersiniz ki, trafiğe çıkan her bireyin önceliği işaretleri okumak ve trafik kurallarına uymaktır. Bunun yanında dikkatli ve özverili davranmaktır. Dolayısıyla profesyonel bir kuruluştan ders aldığınızda direksiyon eğitimiyle birlikte trafik adabını da öğrenecek ve kurallara uygun bir sürücü olarak trafikte yer edineceksiniz.

Direksiyon dersi yalnızca yeni ehliyet sahiplerine özel bir hizmet değildir. Yıllardır ehliyeti olan ama günümüze dek araç kullanmaya fırsatı olmayan kişilerde, araç sahibi olduğunda veya iş nedeniyle araç kullanmaya ihtiyaç duyduğunda Özel Direksiyon Dersi alabilir. Direksiyon dersleri kişilerin müsait zamanları doğrultusunda planlanır ve tercihe bağlı şekilde bayan ya da erkek eğitmen tarafından verilir. Özel direksiyon dersinde saat sınırlaması yoktur. Yani sürücü istediği kadar ders alabilir, kendini yeterli hissettiğinde ise ders almayı sonlandırabilir. Şoförlükte uzmanlık zamanla kazanılır ama kuralına uygun şekilde araç kullanmayı öğrenmekte bilgi gerektirir. Dolayısıyla trafikte hem kendinizi hem de diğer sürücüleri tehlikeye atmamak adına araç hakimiyeti konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (3 oy, ortalama: 5,33 üzerinden 7)
Loading...

, , , ,

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button