Kadıköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Kadıköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi ; Direksiyon dersi tahmin edeceğiniz gibi sürücünün daha iyi araç kullanabilmesine yönelik verilen eğitimi içerir. Ancak bazı kurumlar gerek kendi kayıtlı sürücü adaylarına gerekse özel ders verdikleri sürücülere incelikli bir eğitim yerine yüzeysel eğitim verir ve buda kişinin trafikte yeteri seviyede iyi araç kullanamamasına neden olur. Sürücülük konusunda uzmanlık kazanmak tabi ki, zamanla oluşacak bir durumdur. Fakat bir sürücünün trafiğe kendi başına çıkacak kadar bilgi ve beceri edinmesi de aldığı eğitim kalitesiyle ilişkilidir. Bundan ötürü Kadıköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi almak istediğinizde, uzman bir kuruluştan destek almanız kendi menfaatiniz açısından önemlidir.  Çünkü aracın otomatik vites olması çok basit bir kullanımı içerdiği anlamına gelmez.

Yani Otomatik Vites Direksiyon Dersi, düz vites direksiyon dersinden çok da farklı değildir. Sadece otomatik vites araçlarda debriyaj yoktur ve vites üzerinde yer alan harflerin ne anlama geldiğini bilmek gerekir. Bunun dışında yol ve sürüş teknikleriyle alakalı her bilgiyi edinmek gerekir. Bundan ötürü otomatik vites aracın direksiyon dersinin de profesyonel eğitmenler tarafından verilmesi önemlidir. Bu noktada Kadıköy bölgesindeki şubemizin bölgenin en iyi eğitmenlerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Direksiyon dersi almak için kurs seçiminizi bizlerden yana yaparsanız, hiç şüpheniz olmasın ki, en iyi eğitimi alacak ve trafikte sorunsuzca araç kullanabilecek seviyeye geleceksiniz.

Kursumuzun kayıtlı sürücü adayları B sınıfı otomatik vites ehliyet eğitiminde teorik sınavı geçtikten sonra 14 saat direksiyon eğitimi almaktadır. Eğitimlerimiz eğitmen ve sürücü adayı ile bire bir şekilde verilmektedir. Buda eğitim kalitesini yükselten önemli bir husustur. Bazı sürücü kurslarında direksiyon eğitimleri 3-4 sürücü adayıyla birlikte yapılmakta ve bu durum sürücü adaylarının konsantrasyonunu ciddi ölçüde engellediği gibi hakları olan ders saatini alamamalarına neden olmaktadır. Bizler gerek kayıtlı sürücü adaylarımızın gerekse Otomatik Vites Özel Direksiyon Dersi alan sürücülerimizin ders saatini sonuna kadar verip, araç kullanımını en iyi şekilde öğrenmelerine destek olmaktayız. Bizleri referanslarımızı inceleyerek tanıyabilir, yerimizde ziyaret ederek hizmet kalitemize yakından şahit olabilirsiniz. Böylece daha kolay seçim yapabilir ve doğru noktadan eğitim alabilirsiniz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (1 oy, ortalama: 7,00 üzerinden 7)
Loading...

, , ,

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button