Levent Ehliyet Kursu ; İstanbul’un güzide bölgelerinden biri olan Levent bir hayli kalabalık bir semttir. Böylesine kalabalık bir bölgede tahmin edeceğiniz gibi çok sayıda sürücü kursu vardır. Ancak bu kursların hangisinin kaliteli hizmet verdiğini soracak olursanız, bu tartışmaya açık bir konudur. Çünkü bölgede birçok kursun yorumlarına bakıldığında teorik eğitim için verilen kitabı bile parayla sattıkları yönünde söylemlerin olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra Levent Ehliyet Kursu alanında faaliyet gösteren kurumların kişilerin hakkı olan direksiyon eğitim saatlerinin verilmediği en sık yapılan şikayetler arasındadır. Yani bildiğiniz gibi direksiyon eğitim saatleri alınan ehliyet sınıfına bağlı değişmektedir. Ancak B sınıfı ehliyetten yola çıkacak olursak, sürücü adaylarının 14 saat eğitim alması gereklidir.

Buna rağmen pek çok sürücü kursu araç içine birden fazla sürücü adayını alıp, sadece 15-20 dakika araç kullandırmakta ve totale bakıldığında bir sürücü adayının alması gereken ders saatinde 4 sürücü adayına ders verilmektedir. Bu durum takdir edersiniz ki, doğru bir eğitim sistemi değildir. Direksiyon dersi eğitmen ve sürücü adayı ile bire bir yapılan bir eğitimi içermelidir. Bir günde 2 ders verilir ve bir dersin süresi 10 dakikası mola 50 dakikası ders olarak belirlenmiştir. Yani resmi olarak sürücü adayının 7 gün 2 ders alma hakkı vardır. Bu dersler üst üste her gün verilebilir veya sürücü adayının müsait olduğu zamanlara yayılabilir. Bizler tek bir kurucuya ait birden fazla şubesi olan bir firma olarak Levent Sürücü Kursu şubemizde de kaliteli eğitim hakkı tanımakta ve bunun yanı sıra sürücü adaylarımızın hakkı olan eğitim saatini sonuna kadar vermekteyiz.

Hatta direksiyon sınavını geçmeye yetersiz olarak gördüğümüz sürücü adaylarını, gelmeyen sürücü adaylarının dersine sokmakta ve biraz daha kendilerini geliştirmelerine destek olmaktayız. Bundan ötürü tanıştığınızda sizlere boş vaatler veren değil, sözünün eri kaliteli eğitim desteği sunabilecek bir Sürücü Kursu bünyesine dahil olmak isterseniz, o halde resmi internet sayfamızdan referanslarımızı kontrol ederek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En iyi eğitmenler aracılığıyla yüksek kaliteli eğitimi sizlere sunacağımızı garanti ederek, en kısa zamanda bizleri ziyaret etmenizi beklemekteyiz.