Özel Direksiyon Dersi ; Hepimizin bildiği gibi araç kullanımı günlük yaşantıda en büyük ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Dolayısıyla aktif şekilde araç kullanabilmek adına öncelikle ehliyet almak ve sonrasında direksiyon konusunda pratik yapmak gerekir. Ancak direksiyon pratiği konusunda tarafınıza yardım edecek bir yakınınız yok ise bu noktada profesyonel desteğe başvurarak ileri sürüş tekniklerine sahip direksiyon öğretmenlerinden Özel Direksiyon Dersi alabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu kısacası sizlerin boş zamanına denk gelecek şekilde direksiyon dersi için randevu alabilir ve istediğiniz gün ile saatlerde ders görebilirsiniz. Direksiyon sınavında parkuru geçerek ehliyetinizi aldınız ama trafiğe çıkacak kadar kendinizi yeterli hissetmiyorsanız, bu noktada uzman desteğine başvurmanız atacağınız en doğru adımlardan biri olacaktır.

Direksiyon dersleri kişiden kişiye bağlı olmak kaydıyla önce trafiğin yoğun olmadığı saat ve bölgede yapılır ve sürücünün araca hakimiyeti arttıktan sonra ise akan trafikte eğitime devam edilir. Akan trafiğe sürücünün rahat şekilde çıkması genellikle 10 ila 15 saatlik bir eğitimin ardından gerçekleşir. Eğer yeni ehliyet alıyor iseniz, direksiyon derslerine geçtiğinizde hakkınız olan ders saati dışında bağlı olduğunuz kuruluştan Özel Direksiyon Dersi talep edebilir, ehliyeti aldığınızda ise uzman sürücü olarak rahatlıkla trafiğe çıkabilirsiniz. Bu hususta alanının en iyi eğitmenlerine sahip olan kursumuz, sizlere kaliteli hizmetiyle katkı sağlayacak ve kısa sürede araç tekniği hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Bizler kuruluş olarak kursumuza kayıt yaptıran her sürücü adayına detaylı olarak bilgi aktarmakta ve direksiyon sınavında parkuru geçirmek yerine iyi bir sürücü olmalarına katkı sağlamaktayız. Bu sayede kursumuzdan sertifika alan her sürücü kendine güvenli şekilde trafiğe çıkmakta ve sorunsuz şekilde aracını kullanmaktadır. Tabi ki, bazı kişilerin istemsiz korkuları nedeniyle araç hakimiyetini sağlaması normale oranla biraz daha geç oluşabilir. Bu gibi durumlarda sürücünün isteğine bağlı olarak erkek veya Bayandan Özel Direksiyon Dersi alma olanağı tanımakta ve sürücünün araç içinde kendini rahat hissetmesini sağlamaktayız. Kendini rahat hisseden her sürücü, eğitmeninin söylediklerine dikkat kesilir ve daha hızlı sürede öğrenerek, korkularından daha kolay şekilde kendini arındırır. Bundan ötürü direksiyon konusunda kendinizi eksik hissediyorsanız güvenli şekilde eğitim almak için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.