Şirinevler Özel Direksiyon Dersi ; Ehliyet sahibi olan pek çok insan araç kullanımı konusunda kendini yeterli hissetmediğinden ötürü akıcı trafiğe çıkmaktan korkar ve bu nedenden ötürü gerek iş gerekse özel ihtiyaçlarını karşılama da sıkıntıya düşer. Bu tip problemlerin üstesinden gelmek için Özel Direksiyon Dersi almak üzere Şirinevler mevkiinde bulunan şubemize başvurabilir, usta eğitmenlerimizle çalışarak kısa sürede araç hakimiyetini kurabilirsiniz. Araç kullanırken uzmanlık kazanmak tabi ki, belli bir süre gerektirir. Ancak aracı şerit içinde tutmak ve olası kazalara sebebiyet vermemek de belli bir pratiğe sahip olunmasını içerir. Dolayısıyla ehliyetinizi aldıktan sonra yanınızda yer alacak usta bir sürücü yok ise bu aşamada uzman desteğine başvurmak ve kısa sürede aktif araç kullanıcısı olmak yapılacak en doğru hamledir diyebiliriz.

Bizler Şirinevler Özel Direksiyon Dersi veren lider kuruluşlardan biri olarak sizlere bayan ve erkek eğitmen alternatifi sunmakta ve en iyi şekilde eğitim fırsatı oluşturmaktayız.  Direksiyon eğitimlerinin 1 dersi 60 dakikadır. Bunun 10 dakikası dinlenme molası 50 dakikası ise uygulamadır. Bir günde bir öğrenciye normal koşullarda 2 ders verilir. Ancak kurs eğitmenlerinin müsait olma durumlarına göre bazı günlerde ders saatinde artış olabilir. Bir kişinin araç kullanımında hakimiyet kurması 5 ila 10 günlük bir çalışma sonrasında oluşmaktadır. Fakat bazı kişilerin yenemediği tedirginlik ve heyecan duygusundan ötürü hakimiyet durumunda gecikme yaşanabilir.

Bunu bir nebze ortadan kaldırmak adına kursumuzda Bayandan Direksiyon Dersi verilmektedir. Çünkü bazı kadınlar erkek eğitmen yanında rahat hareket edemediğinden dikkat dağınıklığı yaşamakta ve buda öğrenme süresini uzatmaktadır. Kısacası kuruluş olarak hedefimiz iyi sürücüler yetiştirmek ve trafikte oluşan kazaların en aza inmesine destek olmaktır. Bundan ötürü bünyemizdeki eğitmenlerin her biri ileri sürüş tekniklerine sahiptir ve sürücü adaylarına en iyi şekilde eğitim vermektedir. Sizlerde trafikte kurallara uygun araç kullanan bir sürücü olmak isterseniz, bizlerle tanışarak doğru şekilde araç kullanmayı öğrenmeyi seçmelisiniz. Web sitemizden referanslarımızı inceleyebilir, uygun gördüğünüzde ise iletişime geçebilirsiniz. Kaç saat ders almanız gerektiği konusunu trafiğe çıktıktan sonra eksiklerinize bağlı şekilde eğitmeninizle birlikte karar verecek ve en doğru şekilde araç kullanmayı öğreneceksiniz.