Ümraniye Bayan Direksiyon Dersi

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Ümraniye Bayan Direksiyon Dersi ; Ülkemizde sürücülerin erkek olması gerektiği yönünde oldukça yanlış bir algı oluşturulmuş, bayan sürücülerin sürekli hata yaptığı ve trafikte olumsuz tavırlar sergiledikleri öne sürülmüştür. Ancak genel olarak bugün kaza oranlarını değerlendirdiğimizde çoğunluğun erkek sürücülerden kaynaklandığını görmekteyiz. Bizler çok uzun yıllardır sürücü kursu alanında faaliyet gösteren bir kuruluş olarak her daim kadın sürücüleri desteklemekte ve bünyemizde de bayan eğitmenlere yer vermekteyiz. Düşünülenin aksine bayan eğitmenlerimizin her biri ileri sürüş tekniklerine hakim oldukça profesyonel sürücülerden oluşmaktadır. Bundan ötürü erkek direksiyon eğitmeniyle derse çıkmak istemeyen kişiler gönül rahatlığıyla Bayandan Direksiyon Dersi alabilir, aldığı eğitim sayesinde iyi seviyede araç hakimiyeti kuracağına emin olabilirler.

Ehliyet almak için bildiğiniz gibi teorik ve direksiyon eğitimini de alma zorunluluğunuz vardır. Yani ehliyetin ilk aşamasını teorik dersler oluşturur ve bu derslerden gireceğiniz sınavı başarıyla geçerseniz direksiyon eğitimi alabilirsiniz. İşte her sürücü adayının sıkıntı duyduğu direksiyon eğitim sürecini sıkıntısız geçirmek istiyorsanız, bu aşamada profesyonel bir kuruluş tercih etmeniz gerektiğini belirterek bizlerle irtibata geçmenizi söyleyebiliriz. Arayış içinde olduğunuz Ümraniye Bayan Direksiyon Dersi için tarafınıza en iyi çözümü sunacak olan Ümraniye şubemiz, otomatik vites ve düz vites araçlarıyla kaliteli eğitimin yanı sıra konforlu sürüş hakkını da sizlere tanıyacaktır. Kayıtlı sürücü adayları B sınıfı ehliyet alacaksa 14 saatlik direksiyon eğitim hakkına sahiptir. Kursumuzda direksiyon eğitimleri eksiksiz şekilde bireysel olarak verilmektedir. Yani hangi sınıf ehliyet alacaksanız, yasal hakkınız olan ders saati bireysel olarak sizlere verilecektir.

Bu sayede yüzeysel bir eğitimden ziyade detaylı ve verim alacağınız bir eğitim sizlere sunulmuş olup, trafiğe kendi başınıza çıktığınızda bilinçli bir sürücü olmanıza katkı sağlanmış olunacaktır.  Kısacası uzman bir sürücü olabilmeniz için zeminde aldığınız eğitimin kaliteli olması gereklidir. Bundan ötürü Direksiyon Dersi konusunda profesyonel bir kadroya sahip olan kuruluşumuz, sizler için en ideal adres olacaktır. Resmi web sitemizden hizmet detaylarımıza göz atabilir, referanslarımızı kontrol edebilir ve dilediğinizde iletişime geçerek, alacağınız eğitim hakkında merak ettiklerinize yanıt alabilirsiniz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (1 oy, ortalama: 7,00 üzerinden 7)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button