Ümraniye Otomatik Vites Direksiyon Dersi

Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet Kursu


0850 307 19 19
[email protected]

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Ümraniye Otomatik Vites Direksiyon Dersi ; Konforlu bir sürüş hakkı tanıyan otomatik vites araçlar, tabi ki kullanmayı bilene bu konforu sunmaktadır. Bir aracın otomatik vites olması çok kolay kullanılabilir anlamına maalesef ki gelmez. Tabi ki, düz vites araç modelleriyle kıyaslandığında daha kolay bir kullanımı vardır ama yine ustalık ve bilgi gerektirir. Bundan ötürü Ümraniye Otomatik Vites Direksiyon Dersi için sürücü kursu arayan ve iyi bir kurumdan ders almak isteyen sürücüler, hiç vakit kaybetmeden Ümraniye şubemizle iletişime geçebilirler. Bölgenin en iyi direksiyon eğitmenlerine sahip olan kuruluşumuzdan hizmet almak, emin olunuz ki pişman olmayacağınız bir ayrıcalık yaşamanızı sağlayacaktır. Otomatik vites araçlarımızın tamamının bakımları eksiksiz şekilde yaptırıldığından ötürü ders esnasında araçtan ses gelme, sürüş konforunda azalma gibi herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanız mümkün değildir.

Söz konusu Otomatik Vites Direksiyon Dersi için kendi aracında eğitim almak isteyen sürücüler öncelikle kurs aracında eğitim almalarının zorunlu olduğunu bilmelidirler. Çünkü kurs araçlarında eğitmenin herhangi bir olumsuzlukta müdahale edeceği firen pedalı vardır. Bundan ötürü eğitmen sürücünün araç kullanımını değerlendirmeli ve kendince eğitimin tamamlandığını düşündükten sonra ancak sürücü kendi aracıyla eğitim alabilir. Bunun dışında direksiyon derslerinde her zaman ilk ders trafiğin akıcı olmadığı bölgelerde gerçekleştirilir. Çünkü akıcı trafikte ani hareketler kazaya neden olabileceğinden ötürü öncelikle sürücüye pratik yaptırılır ve araç hakimiyeti sağlandıktan sonra yoğun trafikte ders verilir.

Otomatik vites araçların vites kolunda P-park, N- aracı boşa alma, R-geri vites, D- araca ilk hareketi verme özelliğini taşıyan harfler vardır. Bu harflerin ne anlama geldiğini bilmeyen sürücüler normal olarak aracı kullanamayacaklardır. Bundan ötürü Otomatik Vites Özel Direksiyon Dersi eğitiminde ilk araç tekniği konusunda bilgi aktarılır ve sonrasında uygulamalı olarak pratik yaptırılır. Sürücü direksiyon hakimiyetini kurduğunda ışıklar, viraj, kavşak ve yokuşta aracı seri bir şekilde kullanmaya yönelik çalışmalar yaptırılır. Kısacası kurs tercihinizi bizden yana kullandığınızda öğrenmediğiniz en ufak bir detay kalmayacak düzeyde sizlere eğitim verilecektir. Bu sebeple amatör kuruluşlarla hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek kaliteli eğitimin avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (1 oy, ortalama: 7,00 üzerinden 7)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Anadolu Ehliyet'e Hoşgeldiniz!
Call Now Button