Aksaray SRC Belgesi ; Ticari amaçlı bir araç kullanacağınız zaman takdir edersiniz ki, yapacağınız işe uygun olduğunuzu kanıtlayan bir belgeye de sahip olmanız gerekir. İşte SRC Belgesi de ehliyet sahibi olan bireylerin ticari araç kullanmaya elverişli olduklarını belli eden bir belge türünü içerir. Bir başka deyişle mesleki yeterlilik anlamına gelen Src belgesini alabilmek için öncelikle sürücü kursuna kayıt yaptırmalı, eğitim almalı ve sınava girip başarılı sonuç elde etmek gerekir. SRC sınavları belli periyodlarda yapılmakta ve 1 sınavda sadece 1 Src çeşidi alınmaktadır. 25.02.2003 tarihinden önce ehliyet alan sürücülerin eğitimsiz ve sınavsız istediği Src çeşidine başvurma ve alma hakkı bulunmaktadır. Ancak 25.02.2003 tarihinden sonraki dönemlerde ehliyet alan her sürücü belirttiğimiz gibi bir kursta önce eğitimini alması ve sınavdan başarıyla geçmesi gerekir.

Dolayısıyla Aksaray bölgesinde ikamet eden ve iyi bir sürücü kursu arayışına giren kişiler için kursumuzun oldukça profesyonel bir işleyişe sahip olduğunu belirtmek isteriz. Bildiğiniz gibi Src belgesi sadece Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay verilen kurslarda verilmektedir. Bu bile kuruluşumuzun uzman olduğunun bir kanıtıdır diyerek, Aksaray SRC Belgesi için en doğru adres olacağımızın altını çizeriz. Uzman kadromuz sayesinde eğitiminiz üst düzey kalitede gerçekleşecek ve girdiğiniz sınavı tek seferde başarıyla geçebileceksiniz. Eğitmenlerimiz yüzeysel bir anlatım ile konuların üstünden geçmek yerine detaylı şekilde sizlere bilgi aktaracak ve her konuda fikir sahibi olmanıza katkı sağlayacaktır.

Bildiğiniz gibi src belgesi olmadan trafiğe çıkmanın ağır cezaları vardır. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmadan sorunsuz şekilde trafiğe çıkabilmek için Aksaray SRC Belgesi Veren Kurs için zaman kaybetmeden bizlerle irtibat kurmalı ve belgenizi hızlıca elinize almalısınız. SRC belgesi 1,2,3,4,5 şeklinde çeşitlere ayrılır. Src1 uluslararası yolcu taşımacılığında, SRC2 yurtiçi yolcu taşımacılığında, Src3 uluslararası eşya ile yük taşımacılığında, Src4 yurtiçi eşya ile yük taşımacılığında, Src5 ise tehlikeli madde taşımacılığında alınması zorunlu bir belgedir. Src 1 belgesini alan sürücüler aynı zamanda Src 2 belgesini de almış sayılırlar. Src 3 belgesini alan sürücüler ise Src 4 belgesine de sahip olurlar. Bu bağlamda hangi belge türüne ihtiyacınız var ise başvuruda bulunmanız gereklidir.