Levent Bayan Direksiyon Dersi ; Günümüzde sürücü kursu alanında faaliyet gösteren firmaların işleyişleri birbirinden oldukça farklıdır. Mesela, bir sürücü kursu direksiyon eğitimi verirken 3-4 sürücü adayını aynı araç içine alır ve her birine ortalama 20 dakika ders vererek dersi sonlandırır. Bir başka kurs ise her sürücü adayının hakkı olan ders saatini sonuna kadar bire bir şekilde eğitimle verir. Yani bu tabloya baktığımızda sürücü kursları arasındaki farkı amatör ve profesyonel olarak değerlendirebiliriz. Dolayısıyla amatör bir kuruluştan hizmet alan bayan sürücü adayının 4 bayla aynı araçta eğitim görmesi, takdir edersiniz ki son derece rahatsızlık veren bir durumdur. Bizler kayıtlı sürücü adaylarımız ve özel direksiyon dersi alan sürücüler olsun fark etmeksizin her sürücüye tek şekilde ders vermekte ve isteyene Bayandan Direksiyon Dersi alma imkanı vermekteyiz.

Bu sayede bizlere başvuran her sürücü veya sürücü adayı, direksiyon dersinde hiçbir şekilde rahatsızlık duymadan eğitimini alabilmekte ve en önemlisi en iyi eğitmenlerden ders alma fırsatını elde etmektedir. Bundan ötürü Levent Bayan Direksiyon Dersi denildiğinde ilk aklınıza gelen biz olmalıyız diyerek referanslarımıza göz atmanızı önermekteyiz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz her bireyden %100 memnuniyet almayı başaran bir kuruluş olarak, sizlerin de amatör firmalarla zaman kaybetmek yerine bizlerle tanışmasını ve iyi bir eğitim almasını tavsiye ederiz. Araç kullanmayı öğrenmek doğru noktaya ulaştığınızda oldukça kolaydır. Ancak yanlış noktadan alacağınız yanlış bir eğitim sonucunda, sonradan doğru bilgileri hafınıza kazımanız bir hayli güç olacaktır.

Bu nedenle en baştan kaliteli bir eğitim almak için bizlerle tanışabilir, profesyonel bayan eğitmenlerimizden direksiyon dersi alarak trafikte usulsüzlük yapmak yerine bilinçli bir sürücü olarak yer alabilirsiniz. Almak istediğiniz Direksiyon Dersi için kursumuzu arayarak randevu oluşturabilir, dilerseniz boş vakitlerinize uygun bir program yapabilirsiniz. Kaç saat ders almanız gerektiği konusunu ancak ilk ders sonucunda eğitmeninizden öğrenebilirsiniz. Çünkü birlikte derse çıkacağınız eğitmeniniz ilk derste sizin araç kullanımınızı inceleyecek ve yaptığınız hataları belirleyecektir. Bunların aşılması konusunda ortalama bir fikir tarafınıza sunacaktır. Bu doğrultuda eğitmeninizle ortak bir plan yapabilir ve ders çizelgesi oluşturabilirsiniz.